Prečo my ?

Zopár dôvodov prečo by ste si mali vybrať práve nás.

Rozumieme Vám a vieme, čo hľadáte. Snažíte sa nájsť spoločnosť, ktorá Vám dokáže spoľahlivo, kvalitne a za rozumnú cenu postaviť Váš ideálny dom, domov pre Vašu rodinu. Máme pre Vás dobrú správu. Ste na správnom mieste.

Dokážeme pre Vás zabezpečiť všetky služby od vybavenia stavebného povolenia až po konečnú realizáciu domu podľa Vašich požiadaviek, prípadne čiastočného zariadenia domu nábytkom. Zákazníkom neponúkame však len ústretový prístup, serióznosť, kvalitné, certifikované materiály s tradíciou a poctivú prácu za rozumnú cenu. Hľadáme spoločníkov. Hľadáme investorov, ktorí chcú investovať do svojej budúcnosti, a ktorí budú s nami zdieľať radosť zo stavby. Budeme vďační za každú šancu, ktorú nám dáte.

Individuálny prístup

Každý zákazník je pre nás individuálny. Možno si nevyberiete z nášho katalógu. Je to bežné. Skúste si vybrať vlastný dom, nakreslite ho na kus papiera, pošlite nám ho a zvyšok už nechajte na nás. Sme tu preto, aby sme Vašu víziu premenili na skutočnosť.

Rozumná cena

U nás budete platiť len za to, čo naozaj potrebujete, za to, čo je pre Vás dôležité. Konečnú cenu domu totiž kalkulujeme na základe množstva spotrebovaného materiálu a množstva a komplexnosti vykonanej práce, prípadne doplnkových služieb.

Kvalita

Záleží nám na Vašej spokojnosti. Preto naši kvalifikovaní pracovníci používajú pri práci len tie najkvalitnejšie materiály s dlhoročnou tradíciou. Nič nenechávame na náhodu. Svoje stavebné procesy preto neustále zlepšujeme a upravujeme podľa individuálnych požiadaviek.

Komplexnosť služieb

Okrem stavebnej a výrobnej činnosti sa zaoberáme aj inžinierskou činnosťou, od vybavenia stavebného povolenia až po kolaudáciu. V prípade záujmu Vám pomôžeme aj s inými nevyhnutnosťami týkajúcimi sa stavebného procesu alebo konečného zariadenia domu.

Predpokladáme, že za nás bude najlepšie hovoriť to, čo sme už postavili. Radi by sme Vám preto ukázali niektoré z našich realizovaných rodinných domov: